Dzisiaj mamy: Niedziela 16.05.2021

Instrukcja dotycząca wjazdów do Parku Śląskiego w dniach 1-3 maja 2021 r.

parkingiInstrukcja dotycząca wjazdów do Parku Śląskiego w dniach 1-3 maja 2021 r.

W związku z mistrzostwami świata World Athletics Relays Silesia 21 na Stadion Śląski oraz innymi wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach przy wjeżdżaniu do Parku Śląskiego w dniach 1 - 3 maja oraz wprowadzeniu na ten czas innej taryfy płatniczej i formy poboru opłat. Zalecamy korzystanie z komunikacji miejskiej.

1. Wjazd do Strefy Parkingowej „Główna” - od ul. Chorzowskiej:
W dniach 1-3 maja 2021 roku opłata parkingowa będzie pobierana w formie ryczałtu w wysokości 20 złotych podczas wjazdu.

2. Wjazd do Strefy Parkingowej „Złota” – Wjazd od ul. Złotej:
• W dniach 1-3 maja strefa parkingowa będzie funkcjonowała bez żadnych zmian. Opłata godzinowa pobierana będzie zgodnie z Regulaminem Niestrzeżonych Stref Parkingowych.

3. Wjazd do Strefy Parkingowej „Stadion Śląski” - od ul. Parkowej:
W dniach 1-2 maja 2021 roku wjazd od ulicy Parkowej będzie zamknięty dla gości Parku Śląskiego. 3 maja opłata parkingowa będzie pobierana w formie ryczałtu w wysokości 20 złotych podczas wjazdu.

Informacje dodatkowe:
1. Parkingi na terenie Parku Śląskiego są płatne, lecz niestrzeżone. Prosimy
o niepozostawianie cennych przedmiotów w pojazdach oraz o właściwe zamknięcie samochodów.
2. Każdy użytkownik pojazdu poprzez wjazd na teren niestrzeżonego płatnego parkingu akceptuje postanowienia niniejszej instrukcji parkowania w płatnych strefach parkingowych i zobowiązuje się do ścisłego jego przestrzegania.
3. Pozostawienie pojazdu na parkingu nie ma znamion zawarcia umowy przechowania, w znaczeniu nadanym jej przez art. 835 i nast. Kodeksu cywilnego.
4. Wjazd do stref parkingowych „Stadion Śląski” i „Główna” w dniach 1-3 maja będzie możliwy do wyczerpania miejsc. Po osiągnięciu limitu wspomniane wjazdy zostaną zamknięte. Wstępnie zakładana pora zamknięcia wjazdów to godzina 11.
5. Bilet parkingowy upoważnia do jednorazowego wjazdu do strefy parkingowej. Po opuszczeniu strefy parkingowej nie ma możliwości ponownego wjazdu na tym samym bilecie parkingowym.
6. Klienci restauracji korzystający z parkingów przy Browarze Przystań oraz restauracji Łania na wjazdach otrzymają karty wjazdowe, które będą zobowiązani zwrócić podczas wyjazdu z Parku Śląskiego.
7. Należy bezwzględnie przestrzegać poleceń służb parkingowych oraz służb ochrony odpowiedzialnych za kierowanie pojazdów na miejsca parkingowe w strefie parkingowej.
8. W dniu imprezy wydrukowany bilet parkingowy dla osób niepełnosprawnych będzie ważny tylko i wyłącznie z kartą parkingową osoby niepełnosprawnej. Karta parkingowa osoby niepełnosprawnej musi być wydana i użytkowana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 

Copyright © 1995-2011 Park Śląski