Dzisiaj mamy: Niedziela 16.05.2021

Z okazji pierwszego Dnia Wiosny przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych atrakcji!

Już 21 marca tj. niedziela zapraszamy Was do udziału w zorganizowanych spacerach po Parku Śląskim   Wspólnie z parkowym ogrodnikiem poszukamy pierwszych oznak wiosny. Spacery rozpoczną się z pod budynku Fundacji Parku Śląskiego (Fundacja "Park Śląski") przy Al. Gwiazd w trzech turach: 12.00, 13.00, 14.00. Zainteresowanych prosimy o maila z ilością chętnych osób i podaniem godziny wybranej spośród trzech tur na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Dla miłośników przygód mamy przygotowaną grę terenową z trasą wytyczoną po alejach Parku Śląskiego    

Podczas tej wiosennej przygody będzie można napotkać łamigłówki, zagadki oraz zadania zręcznościowe, w których będziecie musieli wykazać się sprytem i kreatywnością. Gra będzie trwała w godzinach 12.00-16.00.  Start przy budynku Dyrekcji Parku Śląskiego, Al. Różana 2 gdzie będzie można odebrać mapę oraz kartę gry.  

W grze można wziąć udział w grupie (2-5 osób) lub indywidualnie. Jeden z punktów gry będzie przygotowany przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego.

Zapisać się możecie również na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zrzut ekranu 2021-03-18 o 10.07.17

Copyright © 1995-2011 Park Śląski