Dzisiaj mamy: Środa 17.07.2019

Manu Chao w Parku Śląskim

manu chao2

Manu Chao – francuski klasyk tworzący muzykę z pogranicza folku, brzmień latynoskich i rocka czy punka będzie gwiazdą tegorocznych Dni Województwa Śląskiego.

Koncert gwiazdy z Paryża będzie jednym z kulminacyjnych momentów całego cyklu wydarzeń organizowanych w całym regionie w dn. 9-13 maja. Manu Chao pojawi się na scenie umieszczonej na Dużej Łące w Parku Śląskim w najbliższą niedzielę (13 maja). Jednak atrakcji na Dużej Łące nie zabraknie tego dnia już od godz. 15. Na scenie (w ramach Pikniku Europejskiego) będzie można posłuchać polskich zespołów: Stonehenge, Negatyw, Lao Che, Grizzulah, East West Rockers, Cheeba, East West Rockers i Dr Love. Zapraszamy – wstęp bezpłatny!

WAŻNA INFORMACJA DLA KIEROWCÓW:

Biorąc pod uwagę bardzo duże zainteresowanie koncertem Manu Chao prosimy wszystkich zmotoryzowanych o przyjazd na koncert środkami komunikacji miejskiej. Na mapie Parku Śląskiego znajdziecie Państwo miejsca parkingowe, natomiast uczulamy, że w przypadku zapełnienia wszystkich z tych miejsc, wjazd do Parku Śląskiego zostanie zablokowany.

Więcej o Dniach Województwa:

http://www.slaskie.pl

Copyright © 1995-2011 Park Śląski