Dzisiaj mamy: Sobota 22.02.2020

Nowa strona WWW WPKiW

Witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej.

Wraz z rozwojem Parku oraz dostępem do coraz nowszych technologii zmieniają się potrzeby i możliwości dotyczące prezentacji oferty oraz komunikacji z naszymi Klientami. W związku z tym podjęliśmy decyzję o gruntownej przebudowie witryny internetowej.

Została ona stworzona z myślą o naszych Klientach, aby zapewnić im pełny dostęp do informacji o funkcjonowaniu Parku. Nowa strona internetowa oparta jest na systemie wielotorowej nawigacji, ułatwiającym odnalezienie pożądanych treści. Została też wyposażona w elementy interaktywne: animowany plan parku, formularze on-line, pokazy slajdów, forum...  Gorąco zachecamy do korzystania z tych narzędzi. Całość uzupełnia przejrzysta szata graficzna oraz odwołania bannerowe. Mamy nadzieję, że nowy seriws internetowy spotka się z Państwa aprobatą i ułatwi korzystanie z naszych usług.

Z myślą o dziennikarzach rozbudowana została zakładka "Serwis informacyjny" . W dziale tym znajdziecie Państwo zapowiedzi i relacje wszystkich wydarzeń oraz oficjalne komunikaty kierownictwa. Zapraszamy również do skontaktowania się z nami celem uzyskania dostepu do serwisu wymagającego zalogowania.

Do współpracy przy tworzeniu nowej witryny internetowej zaproszono Agencję Interaktywną IntraCOM.pl z Katowic. Wraz z witryną został nam zaoferowany wysokiej klasy autorski system do zarządzania treścią, który pozwoli wybranym Pracownikom WPKiW SA samodzielnie aktualizować zawartość strony WWW.

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością nowej witryny internetowej.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski