Dzisiaj mamy: Wtorek 29.09.2020

Urodzinowy tydzień z Elką

urki fb_1200_120Wszystkie Elki, w dzień urodzin naszej kultowej atrakcji, jadą bezpłatnie. Ale na tym nie koniec. Z obniżonej ceny we wtorek 8 września będą mogły skorzystać wszystkie osoby, które wraz z Elżbietą, Elką, Elunią zdecydują się na przejażdżkę kolejką linową. Specjalne rabaty będą obowiązywać również od środy do niedzieli, a dodatkowo od wtorku do niedzieli potrwają konkursy, w których będzie można wygrać parkowe gadżety i inne nagrody.

- Kolejka linowa „Elka” po raz pierwszy ruszyła w trasę 7 września 1967 roku. Z kilkuletnią przerwą ta wyjątkowa atrakcja cieszy gości parku już od 53 lat. Warto tę rocznicę odpowiednio celebrować – podkreśla Agnieszka Bożek, prezes Parku Śląskiego– Obniżyliśmy z tej okazji ceny i przygotowaliśmy kilka konkursów. Zapraszam do wspólnego świętowania! - dodaje

Park Śląski zaprasza na wspólne świętowanie od 8 do 13 września. W dzień urodzin wszystkie Elki (po okazaniu dokumentu tożsamości) pojadą naszą kolejką bezpłatnie. Co więcej, wszystkie osoby, bez limitów ilościowych, które zostaną przyprowadzone na stację przez osoby o tym imieniu, będą mogły skorzystać z obniżonej ceny za bilet, 8 złotych w jedną stronę. Ta cena będzie też obowiązywać wszystkich przyprowadzonych przez Elki, którzy od środy do niedzieli zdecydują się na oglądanie parku z nieco innej perspektywy.

docxregulamin_akcji_urodziny_ELKI.docx

Park Śląski zaprasza też na urodzinowe konkursy. Już dzisiaj rusza pierwszy z nich - „Wierszem o Elce”. Zadaniem uczestników będzie ułożenie minimum czterowersowego wiersza dotyczącego naszej „Elki” i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub dostarczenie do siedziby parku.

docxregulamin_konkursu_Wierszem_o_ELCE.docx

8 września ruszy natomiast konkurs „Co Ty wiesz o Elce?”. Każdego dnia, aż do niedzieli 13 września, na portalu społecznościowym Facebook będziemy publikować jedno pytanie związane z historią i funkcjonowaniem naszej kolejki. Osoby, które odeślą odpowiedz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , będą mogły wygrać nagrody. Liczyć się będą oczywiście poprawne odpowiedzi oraz szybkość ich nadesłania.

docxRegulamin_Co_Ty_wiesz_o_ELCE.docx

To nie wszystko! Jej Wysokość „Elka" zaprasza również na imprezę w weekend 12-13 września, na obu stacjach będą przygotowane atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zapowiada się kolorowe świętowanie! Zapraszamy serdecznie!

Copyright © 1995-2011 Park Śląski