Dzisiaj mamy: Czwartek 01.10.2020

Oświadczenie Zarządu Spółki w sprawie konkursów sezonowych

Zarząd Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku im. Gen. Jerzego Ziętka S.A. w Chorzowie mając na względzie obowiązujący na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stan zagrożenia epidemicznego, wydawane na bieżąco przepisy w zakresie prowadzenia poszczególnych rodzajów działalności gospodarczej oraz ogólne zalecenia dotyczące zachowania bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem wirusem COVID-19, podjął decyzję o ogłoszeniu na tą chwilę dwóch postępowań konkursowych dotyczących dzierżaw sezonowych:

• w zakresie prowadzenia działalności polegającej na sprzedaży zabawek,
balonów, itp. asortymentu;
• w zakresie prowadzenia działalności polegającej na sprzedaży kawy z punktów mobilnych.

Zarząd Spółki, decyzje dotyczące ogłoszenia postępowań konkursowych w zakresie innych rodzajów działalności, podejmował będzie na bieżąco, biorąc pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo gości Parku, którzy będą chcieli skorzystać z oferowanych usług.

Mając powyższe na uwadze, zapraszamy zainteresowane podmioty do składania aplikacji w ogłoszonych konkursach a pozostałych przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem działalności sezonowej w Parku Śląskim do śledzenia naszej strony internetowej www.parkslaski.pl (zakładka WPKiW S.A./Ogłoszenia i konkursy), na której zamieszczane są wszystkie postępowania konkursowe ogłaszane przez Spółkę.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski