Dzisiaj mamy: Niedziela 13.06.2021

Przedostatnie „Śniadanie na trawie” z dyskusją o udanych zwyżkach i przygotowaniu roślin do jesieni

tn IMG_3200Zbliżamy się do końca wakacji, ale również do końca Waszego ulubionego cyklu – Śniadanie na trawie”. Dziś poza standardowym menu zaserwowaliśmy dyskusję o udanych związkach oraz o przygotowaniu roślin do jesieni.

To najlepsze, co mogło nas wszystkich spotkać – słońce, leżaki, pyszne jedzenie, odpoczynek i uśmiech – można było dziś znaleźć w ogrodzie różanym. I przedostatnie w tym roku „Śniadanie na trawie” przyciągało sporą rzeszę chcących z tego wszystkiego skorzystać.

– To był kolejny udany rok. Mamy świadomość, że wiele osób za tym klimatem i atmosferą będzie tęsknić – uśmiecha się Kamila Okoń, organizatorka cyklu. – Nie mamy też wątpliwości, że te nasze sobotnie spotkania są potrzebne. Że realizujemy misję parku Ślawskiego najlepiej jak się da – dodaje.

Dziś w Rosarium można było poćwiczyć jogę, wziąć udział w warsztatach dla dziweci zjeść przepyszne potrawy, ale też dowiedzieć się czegoś ciekawego. Fundacja Park Śląski zaprosiła na kiolejne Eko-spotkanie, które dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospiodarki Wodnej w Katowicach. Tym razem można była usłyszeć o tym, jak przygotować rośliny do ogrodowe do jesieni. Bardzo ciekawy wykład przygotował też Uniwersytet SWPS. Psycholog mówił m.in. o tym, jak stworzyć udany związek.
Ostatnie w tym roku „Śniadanie na trawie” odbędzie się w sobotę 31 sierpnia, początek o godzinie 10.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski