Dzisiaj mamy: Wtorek 22.10.2019

Na Stadionie Śląskim trwa Lato Otwartych Boisk

14Lato Otwartych_BoiskJeszcze do 2 sierpnia potrwa 14. edycja „Lata otwartych boisk” na Stadionie Śląskim. Podczas bezpłatnej akcji skierowanej do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat uczestnicy mogą skorzystać z obiektów treningowych stadionu. Zorganizowane zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00.

Każdego dnia uczestnicy akcji mogą wziąć udział w specjalnie przygotowanych rozgrywkach sportowych, rekreacyjnych, a także w zajęciach kulturalnych i artystycznych. Całość odbywa się pod czujnym okiem animatorów i trenerów. Dla zainteresowanych istnieje również możliwość zwiedzania najciekawszych miejsc Stadionu Śląskiego.

W zajęciach mogą wziąć udział zarówno osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane. W tegorocznej edycji „Lata otwartych boisk” wzięło udział już ponad 2,5 tysiąca osób, najczęściej są to dzieci z Katowic, Chorzowa, Siemianowic Śląskich oraz Rudy Śląskiej.

Ze względów na ograniczoną liczbę miejsc grupy zorganizowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 500-006-415.

Projekt dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski