Dzisiaj mamy: Niedziela 23.02.2020

Rusza akcja „Ferie na Śląskim 2019”

Plakat Ferie_na_Śląskim_2019_ciemny_1Z okazji ferii zimowych Stadion Śląski jak co roku zaprasza dzieci i młodzież do udziału w akcji „Ferie na Śląskim”. Wstęp jest bezpłatny!

„Ferie na Śląskim” rozpoczną się 11 lutego i potrwają do 22 lutego. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 13.00. Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży w wieku 6 - 16 lat. Aktywności są bezpłatne. By uczestniczyć w nich grupowo jak i indywidualnie należy zgłosić udział na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Na uczestników czeka wiele atrakcji. Uczniowie będą mogli wziąć udział w zajęciach z krav magi, pograć w piłkę nożną, spróbować swoich sił w speedballu oraz potańczyć zumbę. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowane zostaną gry zręcznościowe, zabawy, zajęcia plastyczne oraz rekreacyjno-sportowe. Każdego dnia po zakończeniu zajęć uczestnicy będą mogli zwiedzić wnętrze Stadionu Śląskiego. Nieodpłatne zwiedzanie dostępne będzie tylko dla uczestników ferii.

- Akcję Ferie na Śląskim dedykujemy wszystkim uczniom, którzy nie mają planów, a chcą spędzić ferie aktywnie, bawiąc się w gronie rówieśników. Każdy z pewnością znajdzie jakąś aktywność dla siebie. Mam nadzieję, że będzie to dla wszystkich uczestników dobrze spożytkowany czas na relaks połączony z zabawą – mówi Krzysztof Klimosz, prezes spółki Stadion Śląski.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad pół tysiąca uczniów m.in. z Katowic, Chorzowa, Zabrza, Rudy Śląskiej i Gliwic.

Organizatorem akcji jest spółka Stadion Śląski. Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski