Dzisiaj mamy: Czwartek 25.04.2019

Tyskie Fest: parkingi i ruch na terenie Parku Śląskiego

W najbliższą sobotę i niedzielę (25-26 sierpnia) na terenie Parku Śląskiego odbywać się będzie Tyskie Fest 2018. W tych dniach zmienia się cennik opłat za parkowanie pojazdów na terenie Parku Śląskiego w sposób następujący:

10,00 PLN– jednorazowa opłata ryczałtowa, pobierana przy wjeździe do strefy parkingowej dla pojazdów o masie całkowitej do 7,5 tony i motocykli.

20,00 PLN - jednorazowa opłata ryczałtowa, pobierana przy wjeździe do strefy parkingowej dla pojazdów o masie całkowitej powyżej 7,5 tony.

Zasady walidacji biletów pozostają niezmienne.
Dodatkowo informujemy, iż na czas trwania imprezy al. Główna będzie zamknięta dla ruchu samochodowego, dlatego przygotowane zostały objazdy, które przedstawia załączona mapa. Na czas trwania imprezy największa ilość miejsc parkingowych została przygotowana na obwiedni Stadionu Śląskiego, dlatego zachęcamy do wjazdu strefą Stadion Śląski od ul. Parkowej w Chorzowie (zgodnie z załączoną mapą), gdzie obsługa będzie kierować na miejsca parkingowe. Prosimy o bezwzględne słuchanie poleceń służb parkingowych oraz służb ochrony odpowiedzialnych za kierowanie pojazdów na miejsca parkingowe w strefie parkingowej.

Mapa dojazdowa - odwiedzający:

mapa beerfest_-_odwiedzający-01-3

 

 

 

 

Mapa restauracje:

mapa beerfest_-_restauracje_2018-01

Copyright © 1995-2011 Park Śląski