Dzisiaj mamy: Czwartek 25.04.2019

Fest zabawa w Parku Śląskim. Tyskie zaprasza na największe w Polsce święto piwa [PROGRAM]

IMG 5699W ostatni weekend wakacji, od soboty 25 do niedzieli 26 sierpnia, Park Śląski już po raz 18. stanie się miejscem największego święta piwa.

To właśnie wtedy odbędzie się doskonale znany wszystkim Beerfest, który od tego roku nosić będzie nową nazwę – Tyskie Fest. Pasjonaci muzyki i piwa, będą mogli przenieść się w klimat prawdziwej śląskiej biesiady. Jak co roku, nie zabraknie największych gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz wykonawców znanych z tradycyjnych lokalnych szlagierów.

Mieszkańców Śląska czekają dwa dni doskonałej, festiwalowej zabawy. Na szczególną uwagę zasługuje Scena Główna, na której w sobotę pojawią się tacy wykonawcy jak: Róże Europy, Grubson, Myslovitz, Bas Tajpan & Bob One, Xxanaxx, Feel i Lipali. W niedzielę natomiast wystąpią: Sound & Grace, Pokahontaz, Mrozu, Ania Dąbrowska, Kasia Nosowska oraz Miuosh.

Tradycyjnie, na Dużej Łące stanie również Namiot Biesiadny, gdzie każdy będzie mógł poczuć śląski klimat, dzięki takim wykonawcom jak: De Silvers, Blue Party czy Mirek Szołtysek.

Tyskie Fest to przede wszystkim wielkie święto piwa. Nie zabraknie zatem doskonałego piwa prosto z browaru – wyjątkowego Tyskiego 14-dniowego. Dodatkowo, w strefie Browarium, będzie można zdobyć dawkę solidnej, piwnej wiedzy oraz poznać historię browaru, w którym narodziło się „Złoto Tychów”.

Organizatorzy zadbali również o miłośników smacznego jedzenia. Specjalnie dla nich w Parku Śląskim pojawią się różnorodne foodtrucki. Na uczestników imprezy czekać będą też dodatkowe atrakcje – Strefa Wyzwań Tyskiego, Strefa Parku Rozrywki, Strefa Odpowiedzialnościowa czy Strefa Piw Tyskich Browarów Książęcych, gdzie zainteresowani będą mogli spróbować innych piw z browaru w Tychach. Dla gości przygotowano także liczne konkursy z nagrodami.

Wejście na teren wydarzenia jest bezpłatne. Zapowiada się Fest i nie może was tam zabraknąć! Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

Tyskie Fest PROGRAM
i.

W sobotę 25 sierpnia:
16.30 Róże Europy,
17.40 Grubson,
19.00 Lipali,
20.30 Bas Tajpan & Bob One,
21.40 Xxanaxx,
22.35Feel,
24.00 Myslovitz.

W niedzielę 26 sierpnia:
16.10 Sound&Grace,
17.10 Pokahontaz,
18.20 Mrozu,
19.40 Ania Dąbrowska,
20.50 Nosowska,
22.00 Miuosh.

 

Plus lokalni artyści w sobotę i niedzielę: Grzegorz Poloczek Michalina Starosta Blue Party De Silvers Jontki Grupa Kabaretowa Fest Beata Mańkowska Mirek Szołtysek

Więcej informacji: http://tyskiefest.pl/

Copyright © 1995-2011 Park Śląski