Dzisiaj mamy: Czwartek 25.04.2019

Monster trucki wracają na Stadion Śląski

amdyRvcu6Najbardziej spektakularne amerykańskie widowisko, czyli monster jam, ponownie obejrzymy na ultranowoczesnym Stadionie Śląskim już 22 września. Bilety są już w sprzedaży.

Już we wrześniu, po niezwykle udanym debiucie w 2009 roku, Monster Jam powraca do Chorzowa, by tym razem zagościć na zupełnie nowym, wielofunkcyjnym i nowoczesnym Stadionie Śląskim, wypełniając go po brzegi fanami nieokiełznanych, gigantycznych trucków.

Monster Jam jest od dekad jednym z największych na świecie, cieszącym się niesłabnącym powodzeniem, widowiskiem dla całej rodziny. Znajduje się w centrum uwagi słynnych światowych stadionów, gdzie specjalnie do tego celu usypana ziemia tworzy trasy, których jedynym przeznaczeniem jest zaprezentowanie do całkowitego maksimum niesamowitych możliwości tych perfekcyjnie skonstruowanych, gigantycznych samochodów. Wydarzeniu towarzyszy Pit Party – impreza dla całej rodziny, poprzedzająca główne przedstawienie, rozpoczynające się o godzinie 16. To jedyna okazja, by widzowie mogli z bliska przyjrzeć się gwiazdom programu – olbrzymim autom, uścisnąć dłoń kierowcom, wziąć od nich autografy i zapozować do wspólnego zdjęcia na tle ogromnych pojazdów.

Monster Jam to jedyny sport, w którym najwyższej klasy światowi kierowcy, zarówno mężczyźni jak i kobiety, walczą o mistrzostwo jako równi sobie, na tym samym torze. Poza niesamowitym wyścigiem, który zobaczy publiczność, fani będą mogli zagłosować na zwycięski truck w kategorii jazdy na dwóch kołach oraz w zawodach freestylowych. Odbędzie się ono w czasie rzeczywistym na stadionie, a fani będą głosować używając swoich smartfonów. Bilety można nabyć w ogólnodostępnej sprzedaży na: www.alterartshow.pl.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski