Dzisiaj mamy: Środa 22.05.2019

Park znów utonie w kolorach. Najradośniejsze święto już 16 czerwca

DSC 1200Kolory Holi znów przykryją Pola Marsowe. 16 czerwca w Parku Śląskim odbędzie się śląska edycja najbardziej barwnego i radosnego wydarzenia w Polsce. Początek o godzinie 16.

Festiwal Kolorów to impreza, której nie trzeba przedstawiać. Świetni muzycy, pyszne jedzenie i tysiące Kolorów Holi - to znak rozpoznawcze tej inicjatywy. Wstęp na nią jest bezpłatny co zachęca do udziału osoby w każdym wieku. Organizatorzy przewidzieli bowiem atrakcje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Poza burzą barw, na uczestników czekają m.in. gigantyczne balony, bazooki CO2, żółte okularki czy konkursy z nagrodami.

– Chcemy żeby Park Śląski kojarzył się z radością i uśmiechem. A tego na Festiwalu Kolorów nigdy nie brakuje – podkreśla Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Zachęcamy zarówno do świetnej zabawy, jak i odpowiednio dobrania garderoby na to wydarzenie – dodaje.

Festiwal Kolorów to największa kolorowa impreza w Polsce. Popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych Kolorów Holi, które tworzą wielką chmurę barw. Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości.

To już szósty sezon festiwalu. – Nie zmienimy tego, co dobre/ Wyrzuty kolorów holi o każdej pełnej godzinie, w których biorą udział tysiące uczestników będą obowiązkowym punktem programu – zaznacza Ewelina z Festiwalu Kolorów. – Ponownie pobawimy się w zielono-owocowej fotobudce Tutti-Frutti i przy kolorowym kole Maoam. O Wasze brzuchy zadbają foodtrucki w miasteczku gastronomicznym ze smakołykami z różnych stron świata. Nasze galerie będą pękały w szwach od relacji fotograficznych Janka Ulickiego, a z każdego eventu przygotujemy relację video! W tym roku zagrają dla Was także tacy artyści jak B.R.O., Coria, DJ Dan i inni.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski