Dzisiaj mamy: Środa 22.05.2019

Bajkowy Dzień Dziecka w Legendii potrwa aż 4 dni!

legendia dzien_dziecka_HIGH-5574Już w najbliższy weekend wyczekiwany od dawna przez najmłodszych Dzień Dziecka! W tym roku 1 czerwca wypada w wyjątkowo korzystnym terminie, bo przy okazji długiego weekendu. Dzięki temu również w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku zabawa potrwa nie jeden, a cztery dni. Chorzowski park rozrywki zaprasza wszystkie dzieci – te małe i te całkiem dorosłe – codziennie od 31 maja do 3 czerwca w godzinach od 10:00 do 21:00. Atrakcji z pewnością nie zabraknie.

Nie tylko zabawki, słodycze, czy kolejny sprzęt elektroniczny mogą być świetnym prezentem na Dzień Dziecka. Równie dobrze sprawdzi się rodzinny wypad do parku rozrywki. Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie, jak zwykle przy okazji Dnia Dziecka, nie tylko otwiera swoje bramy dla wszystkich milusińskich, ale również przygotowuje dodatkowe atrakcje, które towarzyszyć będą gościom przez cały długi weekend. Zabawa zacznie się już w czwartek 31 maja. W tym dniu goście mogą korzystać ze standardowej oferty parku. Natomiast kolejne dni zabawy chorzowski park przygotowuje we współpracy z partnerami.

- 1 czerwca zapraszamy na bajkowy Dzień Dziecka od A do Z z… Radiem Zet. Od rana do godz. 18:00 w naszej strefie eventowej ze sceną dostępne będą gry, zabawy i animacje. Na gości czekać będą: Strefa Mamby, która przygotowała loterię ze słodkimi upominkami, muzyczne mini studio Radia Zet z karaoke, fotobudka, mini bungee i wiele innych atrakcji. Towarzyszyć nam będą także postaci ze znanych bajek, które przygotują dla dzieci bajkowe party. W tym dniu będzie o nas głośno na antenie radiowej w całej Polsce – mówi Izabela Kieliś, brand manager Legendii.

Natomiast 2 i 3 czerwca o dodatkowe atrakcje zadba Galeria Figur Stalowych z Gliwic. Niezwykłe miejsce, którym na co dzień spotkać można rzeźby inspirowane szeroko pojętą popkulturą. W Legendii zobaczyć będzie można część zbiorów, przedstawiającą postaci z bajek. W namiocie eventowym prowadzone będą również recyklingowe warsztaty rzeźby, w których najbardziej zaangażowani uczestnicy mogą liczyć na dodatkowe nagrody. W tych dniach warto też szukać w parku animatorów, którzy ukrywać będą słodkie niespodzianki dla szczególnie aktywnych i zaangażowanych w zabawę dzieci.

Legendia w długi weekend z Dniem Dziecka otwarta będzie codziennie od 31 maja do 3 czerwca od 10:00 do 21:00. Bilety wstępu do parku można zakupić jak zwykle w kasach lub online na stronie www.gopass.pl.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski