Dzisiaj mamy: Sobota 23.02.2019

Ferie na Stadionie Śląskim! Zachęcamy do udziału w ciekawych zajęciach

Plakat Ferie_na_Śląskim_2018Stadion Śląski po raz kolejny zaprasza do aktywnego spędzania ferii. Futsal, zumba, krav maga, kickboxing, lacrosse, crossminton czy speed-ball to część zajęć, z których uczniowie będą mogli skorzystać na obiektach stadionu bezpłatnie podczas trwania zimowej przerwy.

Zajęcia rozpoczną się 29 stycznia i potrwają do 9 lutego, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00. Akcja „Ferie na Śląskim” skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 6 - 16 lat. Udział jest bezpłatny, a celem organizowanego po raz kolejny projektu jest zachęcenie uczniów do korzystania w czasie wolnym z różnych form aktywności.

Na uczestników czekają rozmaite zajęcia sportowo-rekreacyjne tj. futsal, zumba, krav maga, kickboxing, lacrosse, crossminton i speed-ball. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami, gier i zabaw dla najmłodszych oraz zajęć plastycznych. Będzie również możliwość zwiedzania stadionu, podczas którego uczniowie zobaczą m.in. arenę główną, szatnie reprezentacyjne czy posterunek policji.
Zachęcamy zarówno do udziału grupowego jak i indywidualnego. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Organizatorem akcji jest spółka Stadion Śląski. Projekt współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski