Dzisiaj mamy: Poniedziałek 18.02.2019

Mikołajkowe atrakcje w Planetarium. Zapraszamy już 6 grudnia

maxSpotkanie z Mikołajem, lot poza orbitę Marsa i najpiękniejsze analogowe niebo w Polsce – to atrakcje jakie przygotowało na 6 grudnia Planetarium Śląskie.

O 17:00 wyświetlony zostanie seans „Kometa nad Szwajcarską Doliną”, który zamienia budynek Planetarium w gigantyczny statek kosmiczny. Dzieci polecą nim w międzyplanetarną podróż , a ich przewodnikiem będzie słynny astronom Mikołaj Kopernik, który na czas seansu zejdzie ze swojego cokołu przed Planetarium.

W czasie ponad półgodzinnej podróży zobaczymy między innymi Księżyc, Marsa i Jowisza, a także doświadczymy bardzo bliskiego spotkania z planetoidą, by wreszcie dotrzeć do tytułowej komety.

Po seansie młodych widzów odwiedzi inny Mikołaj - tym razem będzie to Święty Mikołaj.

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu +48 32 745 27 29 (od 7.30 do 14.30, od poniedziałku do piątku) lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Drobne upominki, które dzieciom wręczy Święty Mikołaj, podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka, prosimy dostarczyć najpóźniej w dniu seansu do kasy Planetarium Śląskiego.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski