Dzisiaj mamy: Poniedziałek 18.02.2019

Rocznicowa biesiada i pięć dekad z „Elką”

IMG 6820„W górze Elka bardzo wielka, dowo radość wszystkim nom. Z góry lepiej widać park rodzinny dom” – to tekst znanej i lubianej piosenki „W moim parku”. Na żywo będzie można ją usłyszeć już 11 listopada, podczas 21. Chorzowskiej Biesiady Rocznicowej. Jej autor, Mirek Szołtysek, jest jednym z artystów, którzy wystąpią w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ulicy Dąbrowskiego.

Narodowe Święto Niepodległości to okazja do wielu uroczystości, dumy i radości. Dlatego właśnie chorzowski MORiS proponuje imprezę nieco inną od tych, które standardowo odbywają się 11 listopada. Z ogromną dawką dobrej zabawy, z najlepszą muzyką, pysznym jedzeniem i w doskonałym towarzystwie. W tym roku, podczas imprezy, uczestnicy będą świętować dwa zacne jubileusze: 35-lecie hali MORiS oraz 50-lecie kolejki linowej „Elka”.

Zabawa płynąć ma po śląsku i po góralsku. Takie zestawienie biesiadnych hitów sprawdzało się już wielokrotnie, również podczas zeszłorocznej, bardzo udanej imprezy. Tym razem, poza Szołtyskiem, na scenie wystąpią też Kabaretowa Grupa Biesiadna, Kapela Górole, Brygida i Robert Łukowscy oraz Dominika i Janusz Żyłka. Imprezę poprowadzą Inga Papkala i Krzysztof Wierzchowski.

Bilety dostępne są w cenie 70 zł (przy stołach z konsumpcją), 60 zł (na widowni z konsumpcją) i 50 zł (na widowni). W związku z dużym zainteresowaniem imprezą, uruchomiono możliwość ich rezerwacji pod nr tel. 32 24 11 111.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski