Dzisiaj mamy: Czwartek 17.01.2019

Konferencja naukowa Fundacji Park Ślaski

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej corocznej, trzeciej już konferencji naukowej. Tym razem tematem przewodnim będzie: Przyroda XXI wieku- jeszcze nas zachwyca czy już nam przeszkadza?

Konferencja odbędzie się w sobotę 21 X 2017 roku w Hotelu Skaut w Parku Śląskim, w godz.11.00-16.00. Udział w konferencji jest bezpłatny, ewentualny nocleg i dojazd we własnym zakresie.

Nasze spotkanie adresujemy głównie do do naukowców, doktorantów, pasjonatów, nauczycieli i liderów ekologicznych organizacji pozarządowych. UWAGA-LISTA ZGŁOSZEŃ ZAMKNIĘTA
Dla osób zainteresowanych wygłoszeniem referatu lub zaprezentowaniem posteru zamieszczamy krótką instrukcję instrukcja_przygotowania_streszczenia_referatu_lub_posteru.pdf

Patronat naukowy nad konferencją objęły: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego oraz Rada ds. różnorodności biologicznej Parku Śląskiego. Konferencja jest dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski