Dzisiaj mamy: Czwartek 17.01.2019

Tyskie i Park Śląski zapraszają na Beerfest 2017 [MAPA i PROGRAM]

IMG 5699Finisz wakacji wcale nie oznacza końca zabawy. Pierwszy weekend września w Parku Śląsku upłynie bowiem w towarzystwie zimnego, świeżego piwa i świetnej muzyki. Tyskie zaprasza na 17. edycję Beerfestu, który odbędzie się pod hasłem „Czas na Fest!”. Na dwóch scenach zaprezentują się m.in.: Kamil Bednarek, Natalia Szroeder, Łąki Łan, Kaliber 44, Lady Pank, Video, East West Rockers, Weekend, Boys, Enej, Grzegorz Stasiak i inni artyści. Wstęp jest bezpłatny.

Tyskie Beerfest potrwa od piątku 1 do niedzieli 3 września. – Organizacja Beerfestu to już dla nas tradycja–mówi Magdalena Kluzka z Tyskich Browarów Książęcych..–Zaczynaliśmy od klasycznej biesiady, w której mieszkańcy bardzo chętnie brali udział i cieszyli się naszym piwem. Śląsk się zmienia i rozwija, a Beerfest wraz z nim, jednak niezmiennie cieszy się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców Śląska. W tym roku także przygotowaliśmy mnóstwo różnorodnych atrakcji. Na szczególną uwagę zasługują dwie główne strefy – biesiada Śląska dla miłośników tradycyjnej wspólnej zabawy, oraz pełna młodej energii strefa koncertowa. Zawsze staramy się, aby każdy znalazł na Beerfeście coś dla siebie.

Kino letnie, balon i lunapark

W Parku Śląskim na Polach Marsowych stanie scena główna, a na Dużej Łące największy w Polsce Namiot Biesiadny z wyjątkowym klimatem tradycyjnej, śląskiej biesiady.Bo Beerfest to – jak wskazuje nazwa – przede wszystkim święto piwa. Nie zabraknie zatem tego świeżego prosto z browaru, w tym także wyjątkowego wariantu Tyskiego 14-dniowego, oraz strefy Tyskich Browarów Książęcych, w której będzie można zdobyć dawkę solidnej, piwnej wiedzy, m.in. dzięki warsztatom na temat sztuki nalewania i degustacji piwa. Będzie także można na własne oczy zobaczyć,jak warzone jest piwo Tyskie i w ciekawy sposób poznać historię browaru, a każdyzwiedzający będzie mieć szansę na zdobycie certyfikatu Tyskiego Znawcy Piwa. Na kinomanów czekać będą filmy w ramach kina letniego, natomiast na miłośników mocniejszych wrażeń – balon widokowy oraz lunapark z licznymi konkursami. Organizatorzy zadbają też o miłośników smacznego jedzenia – specjalnie dla nich w Parku Śląskim pojawią się różnorodne foodtrucki.

– Rodzinne świętowanie, które już od kilkunastu lat organizuje u nas Tyskie bardzo podoba się Ślązakom – podkreśla Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego – Z roku na rok frekwencja tego święta rośnie. Właśnie dlatego obszar imprezy już jakieś czas temu został powiększony i teraz poza Polami Marsowymi odbywa się ona na Dużej Łące.

Atrakcje na cały weekend

- Beerfest zrzesza bardzo różnorodną publikę. Dziękujemy mieszkańcom Śląska, że wpisali nasze święto piwa w swoje kalendarze i są z nami co roku. Chcemy dać im to, co najlepsze, dlatego na Beerfeście zapewniamy świeże piwo Tyskie prosto z browaru, dużo atrakcji i świetne wydarzenia muzyczne– zaznacza Mateusz Piłat z Tyskich Browarów Książęcych.–Tym razem wystąpią m.in. Kamil Bednarek, Enej, Lady Pank, East West Rockers, Łąki Łan, Kaliber 44, Tede oraz śląskie gwiazdy takie jak Grzegorz Stasiak, Frele czy Mirosław Szołtysek oraz inni artyści. Atrakcji na Beerfescie jest tak dużo, że każdy będzie mógł ciekawie spędzić cały weekend w Parku Śląskim– podkreśla.

PROGRAM

Disco Piątek

Start 16:00
Boys
Enej
Top Girls Long & Junior Extazy

Milano Weekend

Sobota

Start 14:00
Tede
Lady Pank
Loka Hurt

East West Rockers Video
Oraz Finaliści Programu GWIAZDY ROCKA
Herkonnen Klaudia Chlebek

Tadeusz Stuchlik

Niedziela

Start 14:00
Kamil Bednarek
Kaliber 44
Tabu Natalia Szroeder Łąki Łan
Oraz Finaliści Programu GWIAZDY ROCKA
Małgorzata Szkoda-Hreczuch
Eliza Wietrzyńska

Tyskie Beerfest To Wyjątkowe Wydarzenie. Tu Czas Płynie Swoim Rytmem, Dlatego Nie Podajemy Konkretnych Godzin Występów.
Na Szczęście Atrakcji Jest Tak Dużo, Że Na Pewno Znajdziecie
Coś Dla Siebie Przez Cały Czas Trwania Imprezy. Do Zobaczenia!

Namiot Biesiadny

Wszystkich Fanów Świeżego Piwa, Swojskiego Jadła I Biesiadnej Zabawy Zapraszamy Do Największego W Polsce I Jedynego W Swoim Rodzaju Namiotu Biesiadnego. Czas Umilą Wam Goście Specjalni, Występy Kabaretowe, Karaoke I Konkursy Z Nagrodami. Przybywajcie Ze Znajomymi, Aby Poczuć Niezapomnianą Atmosferę Śląskiej Biesiady.
Na Scenie W Namiocie Wystąpią M.In.:
Mirosław Szołtysek, Grzegorz Stasiak, Frele, Arkadia Band I Inni.

Fest Atrakcje

Strefa

Tyskich Browarów Książęcych
Chcecie Poznać Naszą Historię? Zobaczyć Jak Warzymy Nasze Piwo?
Wziąć Udział W Warsztatach Cervesario?
Każdy Ma Szansę Zdobyć Certyfikat Tyskiego Znawcy Piwa!

Kino Letnie

Od Piątku Do Niedzieli, W Kinie Pod Chmurką,
Będziemy Wyświetlać Filmy, Które Wszystkim Umilą Czas.

Lunapark

Zapraszamy Do Naszego Wesołego Miasteczka,
W Którym Każdy Znajdzie Coś Dla Siebie.

Balon Widokowy

Macie Wyjątkową Okazję Wznieść Się W Powietrze I Spojrzeć Na Śląsk Z Góry.
Niezapomniane Widoki Gwarantowane.

Zlot foodtrucków

Po Raz Kolejny Na Miejscu Festiwalu Pojawią Się Najlepsze
Mobilne Restauracje Z Całej Polski. Będzie Z Czego Wybierać.

Strefa wyzwań Tyskiego

Zachęcamy Do Udziału W Naszych Konkursach.
Nagrody Czekają!

 

MAPKA:

Beerfest

 

Copyright © 1995-2011 Park Śląski