Dzisiaj mamy: Sobota 15.12.2018

Pola Marsowe w barwach Holi. Piąta edycja Festiwalu Kolorów już 17 czerwca

DSC 2937_HDRPatrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wakacje? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się tego lata razem z nami w wielobarwnej chmurze kolorów Holi. Już 17 czerwca w Parku Śląskim Festiwal Kolorów.

W tym roku po raz kolejny mieszkańcy Chorzowa i okolicznych miast, będą mieli okazję bawić się w tęczy kolorów Holi. Piąta edycja imprezy, jak co roku zapewni niezapomniane wrażenia, dużą dawkę pozytywnej energii i atmosferę rodem z wielobarwnych indyjskich ulic.

Brudni od stóp do głów
Tak jak poprzednio, również i w tym sezonie, ekipa Festiwalu Kolorów przygotowała masę atrakcji. Jak zwykle punktem kulminacyjnym imprezy, będzie wspólny wyrzut kolorów Holi, co sprawi, że uczestnicy poczują się jak bohaterowie teledysku Coldplay. Do tego dołączmy radosną atmosferę, dobrą muzykę, smaczne jedzenie i słoneczną (oby!) pogodę.

– Wszystko polega na dobrej zabawie, uśmiechu i radości, ludzie przychodzą ubrudzić się od stóp do głów i niczym się nie przejmować. To całe piękno tego przedsięwzięcia – podkreśla Ewelina z Festiwalu Kolorów. – Park to wyjątkowe, zielone miejsce. Jest nam tu bardzo miło, uczestnikom również – dodaje. Dźwięki muzyki, kolorowe okulary i uśmiechnięte twarze. Oczywiście wszystkie w kolorowych proszkach – to recepta na udaną imprezę.

Lokalni muzycy i świetna atmosfera
Festiwal Kolorów to bezpłatna impreza, otwarta dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Celem festiwalu jest niezapomniana zabawa w sercu wyrzutów kolorów Holi, które będzie można nabyć na miejscu lub wygrać w konkursach. Wspaniałą atmosferę zapewnią występy zarówno znanych artystów, jak i lokalnych muzyków. Więcej informacji na stronie: www.festiwalkolorow.pl.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski