Dzisiaj mamy: Sobota 15.12.2018

Ponad sześćdziesięciu wystawców na targach „Atrakcje Regionów” prezentuje swoje największe atuty [ZDJĘCIA i PROGRAM]

IMG 6009Warto przyjść na Targi Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów”. Można zarówno skosztować przysmaków z różnych części Polski oraz dowiedzieć się o ich najważniejszych krajobrazowych perełkach.

Dziś można było m.in. podpatrzeć, jak Remigiusz Rączka gotuje w towarzystwie gospodyń wiejskich. W targach bierze udział sześćdziesięciu wystawców. W Parku Śląskim odbywają się one już po raz piąty.

– Jestem bardzo dumna z tego, że przyjeżdżają do nas regiony z coraz dalszych zakątków Polski. Tym razem po raz pierwszy są z nami Podlasie i Suwalszczyzna – tłumaczy Małgorzata Kryszak, organizatorka targów. – Na każdym stoisku można spotkać osoby, które są pasjonatami tego, co robią. W iście magiczny sposób potrafią one opowiedzieć o swojej ofercie. To ogromny atut naszej imprezy – uważa.

PROGRAM

SOBOTA 3 czerwca 2017 10:00 – 18:00
10:00 - rozpoczęcie targów
11:00 - Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Pieniny”
11:00-17:00 - promocja REGIONU ROZTOCZE
W programie m.in.:
• Muzyka Roztocza, tańce i przyśpiewki w wykonaniu zespołu i kapeli Zwierzyniacy ze Zwierzyńca
• degustacje potraw kuchni regionalnej z Roztocza i Lubelszczyzny m.in., olej tłoczony na zimno, cebularze, pierożki i.in.
• "Zamojski Wehikuł Czasu" - czyli pobawmy się w historię - prezentacja oferty Zamościa Twierdzy Otwartej (widowiska historyczne, festiwale, Historia Stołu Szwedzkiego Szwedom pod Zamościem wystawionego).

14:00 - Spotkane z Agnieszką Martinką - autorką książki "Połowinka. Rowerem na Ural, do miejsca zesłania Ojca. Wspomnienia Ojca, wspomnienia córki"
15:00 - konkursy z nagrodami -atrakcyjne materiały krajoznawczo-turystyczne, pobyty weekendowe na Roztoczu, wycieczki do Lwowa, zwiedzanie Zamościa.
16:00 - Kabaret "TYLIGENTNE BATIARY" w programie słowno-muzycznym prezentującym folklor miejski przedwojennego Lwowa.
18:00 - zakończenie targów

NIEDZIELA 4 czerwca 2017 10:00 – 17:00
10:00 – rozpoczęcie targów
12:00 - Żywienie ma kluczowe znaczenie - o tym dlaczego warto zwracać uwagę na to, co wkładamy każdego dnia do ust - Mateusz Durbas
14:00 - losowanie nagród w konkursie
17:00 - zakończenie targów
*Organizator zastrzega sobie prawo zmian w programie targów.
Aktualny program znajduje się na www.atrakcje-regionow.pl
WSTĘP BEZPŁATNY

Copyright © 1995-2011 Park Śląski