Dzisiaj mamy: Niedziela 16.12.2018

Dzieci będą zachwycone. Kinder Joy Road Show w Parku Śląskim

kinder JOYByć jak Christiano Ronaldo, Lewis Hamilton, Joe Bastianich, Krzysztof Kolumb, a może sam Albert Einstein - to marzenie niejednego dziecka. Maluchy będą mogły poczuć się przez chwilę jak ich idole, podczas plenerowych imprez Kinder Joy Road Show.

Kinder Joy Road Show to cykl rodzinnych imprez, odbywających się w 16 miastach Polski. W tym roku ich tematem przewodnim jest odkrywanie dziecięcych uzdolnień i pasji. 27 maja wielka, czerwona ciężarówka Kinder Joy zaparkuje w Parku Miejskim przed Amfiteatrem w Bytomiu, a 28 maja na placu przed Kapeluszem w chorzowskim Parku Śląskim.

Obok ciężarówki zaaranżowanych zostanie pięć stref tematycznych, w których będzie się można pobawić zdalnie sterowanymi samochodami, sprawdzić celność swoich strzałów do bramki, ścigać się na dwuosobowych nartach, nagrać własny teledysk, zostać konstruktorem zabawek, czy wziąć udział w konkursie kulinarnym. W każdej ze stref na uczestników czekać będą inne zadania i możliwość zdobycia atrakcyjnych upominków.

Atrakcje dostępne będą od godz. 10 do 19. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski