Dzisiaj mamy: Niedziela 16.12.2018

Gdzie na wakacje? Ciekawe miejsca zaprezentują się podczas Targów Turyswtyki Weekendowej Atrakcje Regionów

4 bok_3Na to pytanie odpowiedź będzie można znaleźć podczas targów Atrakcje Regionów, które zagoszczą w Parku Śląskim na placu przed Halą Wystaw „Kapelusz”.

Targi Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów już od pięciu lat goszczą w Parku Śląskim. Promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Przedstawiają zarówno te popularne, jak i te mniej znane atrakcje. W tym roku ofertę najciekawszych, turystycznych miejsc naszego kraju będzie można poznać w dn. 2-4 czerwca.

Wśród wystawców nie zabraknie przedstawicieli hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, uzdrowisk czy ośrodków SPA. Przedstawiciele obiektów chętnie każdemu doradzą oraz zaproponują ciekawe rabaty i konkursy, w których do wygrania między innymi vouchery pobytowe.

Na targach każdy znajdzie kierunek, który go zainspiruje. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z kompleksową ofertą turystyczną województw, miast, powiatów i gmin. sposobność do rzeczowej rozmowy z przewodnikami, kustoszami oraz przedstawicielami stowarzyszeń i lokalnych grup działania. Pojawią się również ciekawe osobowości ze świata globtroterów. Swoją pasją do podróżowania podzieli się m.in. Agnieszka Martinka, autorka książki „Połowinka”. To relacja z podróży rowerem na Ural, gdzie po II wojnie światowej ojciec autorki więziony był przez Rosjan i wielopłaszczyznowa opowieść o podróży rowerem i podróży w historii, w której uczestniczył Zdzisław Martinka.

Na gości oprócz różnorodności ofert wypoczynku czekać będą różnorodne atrakcje. Zapraszamy na liczne występy na scenie, gdzie prezentować swoją kulturę i folklor będą przedstawicie najpiękniejszych regionów Polski. Nie zabraknie również degustacji regionalnych specjałów.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski